Lenost je silná věc, no ne? Každopádně blog neumírá. Jen není tak aktivní a ostatně ani nikdy nebyl.
Takže pro všechny zbloudilé duše, co sem občas zavítají, budu se snažit!
A ráda bych se omluvila. Z jistých důvodů teď nemohu překládat doujiny. Což pravděpodobně taky není žádná katastrofa.

O mně a o blogu

Moji strašáci

17. února 2016 v 21:30 | Yu-chan
Každému se někdy zdá noční můra. Ani já bohužel nejsem výjimkou. Tak mě napadlo sepsat seznam pěti nočních můr - nebo spíš těch strašidel, co mi po nocích nedávali spát - na které pravděpodobně v životě nezapomenu. Jen předem upozorňuji, že některým se možná zdá o požárech, o masových vrazích, psychopatech a bůhvíčem dalším, ale Yumerin ne. Yumerin totiž děsí úplně jiní strašáci.

Jasné vlivy evoluce

16. února 2016 v 22:21 | Yu-chan
Už nějakou tu dobu o sobě mohu tvrdit, že jsem yaoistka a každá yaoistka přece musí znát klasiky jako jsou Junjou Romantica a Sekai Ichi Hatsukoi a Boku no Pico. Nedávno jsem se rozhodla, že se dodívám právě na nejnovější - tedy třetí - sérii Junou Romanticy (Dále už jen JR) a zjistila jsem něco šokujícího. Místo na děj se dívám na chyby v něm, směji se nad povahami postav a dokonce podezírám tvůrce, že začali šidit animaci. Pokud taková ovšem nebyla vždy a já si toho pro svou fanatickou touhu po něčem teplém nevšimla. Otázka tedy zní: Mohu se po takovémto kritickém pohledu právě na všemi yaoistkami milovanou JR ještě počítat za jednu z nich? A právě téhle otázce (a dělání si srandy z JR) chci zasvětit tento článek.

Můj černobílý svět

27. listopadu 2015 v 12:18 | Yu-chan
Už v několika článcích jsem se zmiňovala, že jsem šachomilka. Je to jeden z hlavních důvodů, proč se mi pod ruku dostaly knihy jako Duel a Prokletá setba, kterou jsem bohužel ještě nečetla. No jo, říká se: "Nesuď knihu podle obalu.", ale pokud vidím obal zdobený šachovými figurkami, prostě neodolám, navíc, když pak děj knížky vypadá zajímavě. Nebo si to možná jen kvůli obalu namlouvám. Každopádně tímto článkem se chci podělit o to, jak jsem se k tomuto koníčku dostala.

Sbohem, ironie

6. listopadu 2015 v 20:46 | Yu-chan
Bohužel jsou ironie a sarkasmus na každém rohu, takže lidé, kteří je nepochopí, to občas mají těžké. Já sama jsem ironii a sarkasmus v minulosti ráda používala. Nevím, prostě mě to bavilo. Vážně by mě tenkrát nenapadlo, že je i já postupem času přestanu poznávat.

Yumerin a Nový Rok

2. ledna 2015 v 17:36 | Yu-chan

Jak na Nový Rok, tak po celý rok.

Ráda bych se teď podělila o své prožití svátků, zhodnocení dvatisícečtrnáctky a svoji neschopnost splnit svá předsevzetí pro nadcházející rok.

Umělé dýchání aneb "Žij, blogu, žij!"

9. prosince 2014 v 21:15 | Yu-chan
Tenhle blog už snad má i připravené místo na hřbitově...

Možná by bylo docela fajn to tu nenechat jen tak umřít.

Yumerin opět na scéně!
(Ale není jisté na jak dlouho.)


Mých Top 20 (26) Hetalia párů

16. července 2014 v 0:11 | Yu-chan
Rozhodla jsem se, že bych vám sem mohla hodit další článek, který nikoho nezajímá a tadá! Vznikl článek o mých top 20 pairinzích. Vlastně jich ani tolik nepáruji. Páry, které aktvině vyhledávám jsou asi od patnáctky, někdy ani ty ne. Navíc jsem netušila jak pořadí sestavit, naštěstí mi s tím pomohla jedna skvělá aplikace. (Odkaz) Některá místa jsou více obsazená, proto je na dvaceti umíštěních 26 párů.

Takže tady je má 26. :D

Yaoi - Řetězák

16. března 2014 v 21:34 | Yu-chan
Fajn. Ten jeden mi nestačil a musela jsem stvořit další hrůzu. xD

Hetalia - Řetězák

13. března 2014 v 21:33 | Yu-chan
Bylo mi navrženo, ať to zkusím. Tak fajn. :D Princip asi znáte, ale kdo by si chtěl řetězák zkusit, musí si napsat 12. postav z Hetálie ještě před tím, než si přečte otázky. :)

Liebster Blog Award

25. února 2014 v 21:23 | Yu-chan
Díky Glacee mám asi konečně první článek. Tímto oficiálně začíná má "blog kariéra". :D

 
 

Reklama