Lenost je silná věc, no ne? Každopádně blog neumírá. Jen není tak aktivní a ostatně ani nikdy nebyl.
Takže pro všechny zbloudilé duše, co sem občas zavítají, budu se snažit!
A ráda bych se omluvila. Z jistých důvodů teď nemohu překládat doujiny. Což pravděpodobně taky není žádná katastrofa.

Code Geass - Recenze

3. února 2015 v 20:54 | Yu-chan |  Recenze
Japonsko bylo napadeno a dobyto Britským impériem. Nyní je známo jako "Area 11" a její občané označováni jako "Elevens". Britský mladík, Lelouch, dostane speciální sílu od záhadné dívky - GEASS. Absolutní moc, která dovoluje uživateli dávat příkazy ostatním. Lelouch se rozhodne sílu využít při zničení Britského impéria.
(Akihabara)


Možnost zhlédnout: Zde
Počet epizod: 25 (+ 2. série, speciály, filmy)


Můj názor:
Do začátku jsem se celkem bála animace. Kresba postav mi připadala taková nezvyklá, ale velice rychle jsem si zvykla a až do konce si ji užívala. Nakonec bych si ho jinak ani nedokázala představit. (Ale to je asi normální, když už to mám zhlédnuté.)


Co se postav týká, nezklamala mě ani jedna. Sice jsem do začátku neměla jedinou, která by mi vyloženě udělala radost jen tím, že se objeví na obrazovce(možná s výjimkou Leloucha, ale ten se objevuje pořád.), ale nakonec jsem si pár oblíbenců našla. Svoji nakonec nejoblíbenější postavu jsem během děje stihla i několik epizod nenávidět.


Code Geass jsem si zamilovala už v prvním díle. A určitě to nebylo díky faktu, že hlavní hrdina hraje šachy. Ani nevím proč, ale věděla jsem, že mě to prostě bude bavit. Lelouch, ten slušný studentík, najednou potká C.C. a všechno se změní. Takhle to možná zní trochu jako klišé.

(Konečně vím, co je na tomhle vtipné! xD)

Animace: 8/10
Postavy: 10/10
Děj: 10/10

Závěr:
Na tohle anime se rozhodně podívejte. Nejen že je plné strategie, zvratů a akce, ale nepostrádá ani vtip a sem tam nějaké ty romantické scénky. A hlavně je to skvělá reklama pro Pizza Hut!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama