Lenost je silná věc, no ne? Každopádně blog neumírá. Jen není tak aktivní a ostatně ani nikdy nebyl.
Takže pro všechny zbloudilé duše, co sem občas zavítají, budu se snažit!
A ráda bych se omluvila. Z jistých důvodů teď nemohu překládat doujiny. Což pravděpodobně taky není žádná katastrofa.

Yumerin a Nový Rok

2. ledna 2015 v 17:36 | Yu-chan |  O mně a o blogu

Jak na Nový Rok, tak po celý rok.

Ráda bych se teď podělila o své prožití svátků, zhodnocení dvatisícečtrnáctky a svoji neschopnost splnit svá předsevzetí pro nadcházející rok.Na Vánoce jsem si toho letos moc nepřála, i když ceny byly přesto vysoké. Byla jsem spokojená, dostala jsem boží tričko, báječné ponožky (které mi mimochodem vloni pod stromečkem chyběly) a spoustu dalších. Plynová maska se stále shání, takže se na můj cosfail Cleara můžete těšit a to už brzy.

Když je škola, každý si stěžuje, že chce prázdniny. Když jsou prázdniny, najednou nikdo nemá co dělat. To pro mě však neplatí. Na letošní svátky jsem se opravdu těšila. (Nejen proto, že vyšla dmmd ova, kterou jsem ještě neviděla.)

Po Vánocích jsem strávila pár dní se skvělými lidmi, kteří pochopili moji retardovanost a byla s nimi skvělá zábava. Pár z nich jsem už znala, ale ostatní tváře pro mě byly zcela nové. Nebála jsem se jich, což je zvláštní, protože já se cizích lidí bojím. Možná Vánoční zázrak, a nebo to spíš bylo tím, že to byly fakt skvělí lidi.

Nový rok jsem trávila a ještě trávím v Bavorsku. Mám pocit, že si všechen sníh ukradli pro sebe, a proto ho u nás není ani trošička. (Tedy u nás ve městě, ve zbytku republiky sem tam nějaký je.) Zklamala jsem malou Němkoukrajinku, protože jsem jí nerozuměla ani Německy, ani Rusky. Měla bych se sebou něco dělat, nemůžu působit dětem takový smutek. Dospělí mluvili Rusky, děti Německy, jenom Yumerin seděla ve sklepě se psem a závislačila na super zpomaleném internetu, protože ten mluvil Česky. Každopádně to byl příjemný Německo Ruský (Nesnáším všechny ty shipy, které se pod tím nabízí...) Nový Rok. Navíc jsme měli nejlepší ohňostroj - dovezený z Čech - protože Němci mají přísnější pravidla, co se prodeje pyrotechniky týče.

Rok 2014 mi toho dal hodně. Nová škola, spousta fajn lidí, skvělé zkušenosti. Díky událostem v tomto roce jsem se i víc začala zajímat o politiku, což se k mým budoucím plánům asi docela hodí. Každopádně, na chytrosti mi nepřidal, takže se teď budu muset snažit. Nezdá se to, ale čas šíleně letí. Jak že se to říká? Vteřiny se vlečou, minuty táhnou, hodiny jdou dny utíkají a roky letí. Něco takového. Čím jsem starší, tím víc si to uvědomuji. Měla bych se konečně snažit ztrácet svůj čas rozumně.

Snad každý si slíbí, že v novém roce něco udělá. Vzala jsem si celkem deset předsevzetí a tak nějak sama nevěřím, že to zvládnu. Ale budu se snažit. Co vy? Taky jste si něco slíbili? :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yima Yima | E-mail | Web | 2. ledna 2015 v 21:39 | Reagovat

Víš, proč ses jich nebála? Protože sis říkala: "Ty jo, přece by se Terka nebavila s někým zlým". :D
Přeji krásný nový rok!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama