Lenost je silná věc, no ne? Každopádně blog neumírá. Jen není tak aktivní a ostatně ani nikdy nebyl.
Takže pro všechny zbloudilé duše, co sem občas zavítají, budu se snažit!
A ráda bych se omluvila. Z jistých důvodů teď nemohu překládat doujiny. Což pravděpodobně taky není žádná katastrofa.

The Addams Family

22. prosince 2014 v 22:19 | Yu-chan |  Zážitky
Taková normální rodinka vyžívající se v černém humoru, o které jste už určitě museli slyšet. The Addams Family.Miluju rodiné muzikály. Mám ráda hudbu a divadlo a muzikál je něco, kde se tyto dvě věci prolínají tím správným způsobem. Zrovna včera se mi poštěstilo na vlastní oči vidět muzikál The Addams Family v Karlíně a jsem velice ráda, že mě tam mí milovaní rodiče vzali navíc do V.I.P. patra.

Do divadla se musíte slušně obléknout, znáte to. Jelikož jsem člověk, co nenávidí sukně, vzala jsem si své černé sako, kalhoty a baleríny. Ještě před začátkem těm, co si připlatili za V.I.P. a byli plnoletí, přinesli sklenici šampaňského. Takže mně ne. Ani by mi to nevadilo, ale jelikož můj drahý tatínek musel řídit, dostala jsem jeho sklenici a mohla si ono speciální zacházení pořádně užít.

Ještě mě docela vyděsil překlad jména Addamsovic dcery do Češtiny. Wednesday - Středa. Je to sice zvláštní, když na to nejste zvyklí, ale po spoustě narážek v samotné hře pochopíte, že bez překladu by to prostě nebylo ono.

Děj samotného představení vám vyprávět nebudu. Můžete si na to přece zajít sami, což je mnohem lepší, než to poslouchat od druhých. Hudba byla skvělá, představení plné humoru. Docela mě dostalo, že hrála i "blbá blondýna". však víte o kom mluvím, skvělá herečka. Lucie Bílá by se měla začít bát o svá ocenění, protože myslím, že včerejší herečka Středy jí velice šlape na paty.

Závěrem? Dívadla jsou skvělé místo. Je fajn se občas odlepit od počítače a vyrazit za kulturou. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama