Lenost je silná věc, no ne? Každopádně blog neumírá. Jen není tak aktivní a ostatně ani nikdy nebyl.
Takže pro všechny zbloudilé duše, co sem občas zavítají, budu se snažit!
A ráda bych se omluvila. Z jistých důvodů teď nemohu překládat doujiny. Což pravděpodobně taky není žádná katastrofa.

Zero no Tsukaima - Recenze

7. srpna 2014 v 18:29 | Yu-chan |  Recenze
V nám neznámém světě na Tristein Academy studuje mladá čarodějka Louise de la Valiel. ''Nulová Louise'', jak jí na škole všichni přezdívají, kvůli jejímu současnému rekordu v počtu úspěšně seslaných kouzel - její kouzla totiž skončí vždycky nějakým výbuchem. Jednou za život si každý čaroděj musí vyvolat svého magického sluhu. Louise si jako svého sluhu, který jí bude oddaně sloužit po celý její život, vyvolává Hiragu Saita, mladého a obyčejného chlapce z Japonska. Zděšený a hlavně zmatený Saito nemá ani tušení, kam se to dostal a co vlastně dělá v úplně jiném světe, kde existuje magie. Jako nový sluha Louise ovšem nemá na výběr a zůstává v tomto, pro něho, bláznivém světe.
(Shirai)


Možnost zhlédnout : Zde
Počet epizod : 13 ( + Další 3 série po 12 dílech.)Můj názor:
Co se týče kresby a animace, je toto anime skvělé. Rozhodně to není ten případ, kdy Vám hlavou projede "WTF? Na to se nedá koukat... Co to má bejt?" Zero no Tsukaima v tomhle ohledu rozhodně nezklame.Když už postava dobře vypadá, měla by mít i pořádný charakter. Některé postavy mají složitou historii, jiné prostě jsou. Spousta postav má skvělý příběh. Kolem jejich historie se také občas anime točí. Třeba, že někdo se stále snaží řešit něco, co se stalo už dávno.
Co si myslím o ději? Náhodný chlapec se octne v kouzelném světe kde musí sloužit nafoukané urozené holce, která se k němu navíc chová jako ke psovi. Nápad skvělý, děj originální a úžasný. Tedy... Byl by, kdyby ho neustále nezaháněla do pozadí enormní dívčí poprsí a Louisin plochý hrudník.Děj stále zdržuje to, že Louise Saita trestá, protože neodolal svým přirozeným mužským pudům a podlehl kouzlu prsatých krásek, které se kolem něho stále motají. Chápu, že žárlivost udělá svoje, ale taky by si ho mohla hlídat a mít trošku pochopení. A hlavně by hned nemusela Saita ubičovat nebo ho nechat vybouchnout.Závěr:
Pokud máte rádi magii, pěkné holky, velká poprsí a nevadí Vám, že děj se stále motá kolem nich, pak je toto anime přesně pro Vás.
Animace: 9/10
Postavy: 7/10
Děj: 4/10

Je to věc názoru. Anime tohoto typu pro mě evidentně nejsou. Všem milovníkům Zero se omlouvám, pokud je má recenze nějak pohoršila. Není to dobré anime, ale není ani špatné. Je to takový ten horší průměr. Viděla jsem i horší. Taková, co mě vůbec nezaujala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama